• Mans Profils
lv

UZŅĒMĒJDARBĪBA.

UZŅĒMĒJDARBĪBA

Biznesa atbalsta centrs
Ventspils Biznesa atbalsta centrs (BAC) ir izveidots ar mērķi:

 

 

  • motivēt veidot jaunus uzņēmumus;
  • uzsākt uzņēmējdarbību Ventspilī, asistēt šajā procesā;
  • palīdzēt risināt dažādus ar uzņēmējdarbības uzsākšanu saistītus jautājumus;
  • informēt sabiedrību par atbalsta iespējām Ventspilī;
  • nodrošināt biznesa atbalsta instrumentu pieejamību.

 

Ventspils Biznesa atbalsta centrs (BAC) piedāvā:

 

 

 • Atbalsts IKT nozares, jaunajiem un iesācējuzņēmumiem – biroja telpas ar nomas maksas atlaidi u.c labumiem (konsultācijas, koučings utt.).
  Vairāk informācijas: www.vatp.lv/atbalsts-ikt-uznemumiem
 • Koprades telpas – koprades jeb coworking telpas Ventspils iedzīvotājiem un viesiem, pašā Ventspils centrā ar radošu atmosfēru un visu nepieciešamo darbam.
  Vairāk informācijas: www.vatp.lv/coworking-telpas
 • Pasākumu rīkošana – pasākumu, semināru un apmācību organizēšana, kā arī tehniskais nodrošinājums pasākumu veiksmīgai organizēšanai.
 • Koučings un apmācības – apmācību rīkošana un organizēšana, piesaistot atbilstošās jomas speciālistus un lektorus.
  Vairāk informācijas: www.vatp.lv/pasakumu-rikosana

 

 

Kontakti:

 

 

Atbalsts biznesa uzsākšanai:
Roberts Gaižutis, tālr. 29815509, roberts.gaizutis@vatp.lv

 

Pārkvalifikācija un darbinieku piesaiste:
Rita Bergmane, tālr. 26030434, rita.bergmane@vatp.lv

 

Koprade (Coworking):
Zane Kūlmane, tālr. 20399304, zane.kulmane@vatp.lv

 

 

LIAA Ventspils biznesa inkubators

 

LIAA Ventspils biznesa inkubatora mērķis ir BEZMAKSAS atbalsts jaunu dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidei un attīstībai Ventspilī un Ventspils novadā.

 

Tas tiek realizēts, nodrošinot fiziskām personām, kuri gatavojas veikt saimniecisko darbību un mikro / maziem un vidējiem komersantiem dažada veida atbalsta funkcijas. Piemēram, uzņēmējdarbībai nepieciešamās konsultācijas, apmācības un meistarklases gan par vispārīgiem, gan padziļinātiem un specifiskiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu, telpas / biroja tehniku un 50% grantu līdzfinansējumu komersantu darbības izmaksām.

 

 

 

 

LIAA PIEDĀVĀ:

Konsultācijas un apmācības Saņem regulāras inkubatoru personāla un piesaistīto ekspertu konsultācijas, apmeklē nozares zinošāko speciālistu un praktiķu biznesa skolu, kā arī ikdienā nāc uz tematiskajiem tīklošanās semināriem
Līdzfinansējums Tava uzņēmuma attīstībai Saņem 50% līdzfinansējumu Tava biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, produktu prototipēšanai, sertificēšanai u.c.
Līdzfinansējums aprīkojuma iegādei Saņem 50% līdzfinansējumu Tava uzņēmuma vai produkta attīstībai nepieciešama aprīkojuma iegādei
Atpazīstamība un redzamība Gūsti plašāku atpazīstamību zem Magnetic Latvia Biznesa inkubatori zīmola – klientu atpazīstamības pasākumos, nozaru izstādēs, medijos u.c.
Lielākais kopstrādes tīkls Latvijā Izmanto LIAA biznesa inkubatoru kopstrādes telpas darbam, sanāksmēm un lietišķajām pārrunām 15 pilsētās visā Latvijā ar gandrīz 2000 m2 kopējo platību
Lielākā jauno uzņēmēju kopiena Iestājies inkubatorā un pievienojies plašam kontaktu tīklam – dažādu nozaru uzņēmējiem un jomu ekspertiem

 

StartInVentspils

Šobrīd notiek izstrāde pie mājas lapas www.startinventspils.lv, kurā būs apkopota informācija par investīciju iespējām Ventspilī.

Atbalsts

  Reģistrēties